درباره ما

شرکت تولید زغال اروند با شماره ثبت ٣٤٥٤جهت تولید و آمادگی دستگاه های تولید زغال لیمو و کبابی با گنجایش١٠٠٠کیلوگرم،٥٠٠کیلوگرم با مکانیزم تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در مدل های متفاوت می باشد. 

تفاوت زغال قلیانی دستگاه های زغال ساز اروند

شما میتوانید زغال های ما را با ماندگاری ٢برابر بیشتر نسبت به بقیه نمونه های حاضر و بدون خورد شدن و بدون بو و دود در بازار ایران نظاره کنید.

روش عملکرد دستگاه های زغال ساز اروند

دستگاه های زغال ساز اروند به شیوه حرارت غیر مستقیم فعالیت می کند و در معرض زبانه آتش به طور مستقیم قرار نمی گیرد. این دستگاه از طریق سوخت های گازوئیل یا گاز به شکل تمام اتومات یا نیمه اتومات که در ارتباط با درخواست خریدار طراحی می شود. بخش داخلی مخزن به دو مدل آماده می شود که مهمترین دلیل در تولید و کیفیت می باشد. درب ورودی دستگاه به گونه ای طراحی شده که هیچ هوایی تحت هیچ عنوان داخل مخزن نمی شود و از مخزن هیچ دودی خارج نمی شود که اصلی ترین دلیل در تولید زغال با کیفیت می شود. این دستگاه ها دود به دست آمده از چوب را به سرکه چوب تبدیل می کنند و دودهای باقی مانده را از طریق سیستم دودسوز  خنثی می کنند.
طراحی که روی بدنه دستگاه انجام شده به این صورت است که سبب می شود در زمستان به اندازه معین خنک و در تابستان زودتر خنک شود.


در ارتباط با مصرف سوخت دستگاه توانستیم سوخت آن را مطابق با محاسبات بهینه سازی به کمترین اندازه ممکن برسانیم و از هدر رفتن انرژی تا ٩٨٪ ‏جلوگیری کنیم. این دستگاه با برق تک فاز عمل می کند.

سیستم کنترل دستگاه تولید زغال

سیستم کنترل دستگاه تولید زغال از طریق مدار فرمان تمام اتومات و نیمه اتومات کنترل از راه دور می باشد.

ابعاد دستگاه تولید زغال

این دستگاه در اندازه هایی با ارتفاع ٢متر و طول ٣متر و عرض ٢متر می باشد و حدود ٢تن نیز وزن دارد.
چارچوب این دستگاه طوری است که سبب می شود در زمستان به اندازه معین خنک و در تابستان زودتر خنک شود. در ارتباط با کاربرد (مصرف)سوخت دستگاه توانستیم سوخت آن را مطابق با محاسبات بهینه سازی به کمترین اندازه ممکن برسانیم و از هدر رفتن انرژی تا٩٨٪‏جلوگیری کنیم.این دستگاه با برق تک فاز عمل می کند.

چرا دستگاه های زغال ساز اروند؟

خدمت مشتریان ارجمند عرض کنم علاوه بر اینکه زغال ها به وسیله ی کوره های ساخته شده توسط ما تولید می شوند، بی مانند ترین و پرکیفیت ترین زغال حاضر در ایران است که عمر و کیفیت دستگاه های آماده شده توسط ما می باشد. احتمالا شما بگوئید مگر چه تفاوتی با کوره های دیگر دارد؟   براي كسب اطلاعات بيشتر روي لينك روبرو كليك كنيد دستگاه تولید زغال

میانگین بازده زمانی تولید زغال در این دستگاه:
برای تولید زغال قلیانی ٤٨ تا ٥٥ ساعت به شکل چند مرتبه و نه همیشگی و برای تولید زغال کبابی زمانی که برای پخت در نظر گرفته می شود ٦ تا ١٢ ساعت است.

توليد زغال

مثال سودآوری تولید زغال لیمو   براي كسب اطلاعات بيشتر روي لينك روبرو كليك كنيد توليد زغال
مثال سودآوری تولید زغال کباب   براي كسب اطلاعات بيشتر روي لينك روبرو كليك كنيد توليد زغال


اطلاعات تماس

آدرس پستی: ایران – استان خوزستان - شهرستان خرمشهر – بعد از پل جديد(جهان آرا) – انتهاي خیابان صداقت – كارخانه توليد زغال اروند

تلفن همراه: 09331420270

ایمیل: info {a} arvandmachine.com

TOP